Projektování pozemních staveb
Zajišťujeme komplexní projektové a inženýrské činnosti v oboru pozemních staveb občanských, bytových, průmyslových. K projektování používáme software ArchiCAD, který pracuje s technologií Virtual Building™. Výkresová dokumentace všech stupňů je odvozována přímo z archicadovského modelu - 3D virtuální budovy - bez potřeby žádného dalšího programu a bez nutnosti opakujících se činností. Celý proces zpracování dokumentace je mnohem přímočařejší, vytváří se mnohem větší časový prostor pro vlastní vymýšlení, dokumentace je generována automaticky.
Termodiagnostika  staveb
Termografie je bezkontaktní měření povrchových teplot na povrchu předmětů nebo konstrukcí. Někdy se rovněž používá termín termovize (ThermoVision®), což je registrovaná ochranná značka švédské společnosti FLIR – výrobce termovizních kamer. Umíme využít tento přístroj spolu s jinými přístroji k tomu, abychom Vám zjistily stavební nedostatky a závady ve Vaších nemovitostech, a tak Vám dali možnost ušetřit Vaše peníze za stále narůstající náklady na energie pro vytápění.
 
 
© 2019 Úvodní slide Termodiagnostika staveb - JesProjekt.cz Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
Sdílej odkaz na: